LG G5 lze nyní pořídit za cenu již od 9 990 Kč. Zobrazit nabídky >>

LG Novinky

Na této stránce naleznete novinky a aktuality, které se týkají mobilních telefonů LG. Informace přinášíme pravidelně a proto Vám nic důležitého neunikne. Máme pro Vás recenze, fotky, parametry a mnoho dalšího ke každému telefonu od LG.

LG G3 se samovolně vypíná

Firma LG má pravděpodobně pořádný problém. Její vlajková loď LG G3 se totiž dle uživatelů samovolně vypíná. Tento neduh se vyskytuje nahodile a příčina je zatím neznámá. Stěžují si lidé z celého světa a pomáhá jen výměna vadného kusu za nový. Je tedy vidět, že se jedná o plošnou závadu.

Zfilmujte radost ve varech a získej nový LG G3

Společnost LG přišla s velmi zajímavou soutěží. Na letošním filmovém festivalu v Karlových Varech bude návštěvníkům nabízet k zapůjčení na dvě hodiny nový LG G3, aby jste s ním natočili zajímavé, nebo zábavné pětisekundové video. Poté LG vybere ty nejlepší a vytvoří z nich film. Po skončení festivalu vybere 10 výherců, kteří nový model získají.

LG G3 se dočká výkonnějšího procesoru Snapdragon 805

Nedávno představený špičkový model LG G3 se dočká své vylepšené verze. Ta by měla přinést špičkový procesor Snapdragon 805, kterým se může pochlubit jen hrstka chytrých telefonů. LG G3 je podle mnoha parametrů aktuálně nejlepším chytrým telefonem a nový procesor ho i v oblasti výpočetního výkonu posunu na pomyslný trůn.

Pořiďte si LG G5 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 9 990 Kč. Porovnat obchody >>

LG G3 svou cenou i parametry válcuje konkurenci

Každý velký výrobce chytrých mobilních telefonů ve svém portfóliu nabízí alespoň jeden špičkový vlajkový model. Před pár dny takový model představilo i LG v podobě LG G3. A zdá se, že LG G3 ostatní špičkové modely válcuje jak vybavením, s minimálními kompromisi, tak cenou.

LG G3 se prodává rychleji než Galaxy S5

Společnost LG v poslední době opravdu září. Její nejnovější model LG G3 byl sotva představen veřejnosti a už trhá rekordy. Prodává se dokonce rychleji než konkurenční Samsung Galaxy S5 - zatím jen v Koreji. Z této země pocházejí oba tito konkurenti a je tedy jasné, že se nejvíce bojuje právě na domácím trhu.