LG G5 lze nyní pořídit za cenu již od 9 990 Kč. Zobrazit nabídky >>

LG Novinky

Na této stránce naleznete novinky a aktuality, které se týkají mobilních telefonů LG. Informace přinášíme pravidelně a proto Vám nic důležitého neunikne. Máme pro Vás recenze, fotky, parametry a mnoho dalšího ke každému telefonu od LG.

Bumerang letí podruhé – LG G Flex2 klepe na dveře

Je to již více než rok od doby, kdy se objevil první zahnutý telefon značky LG a řada G Flex byla započata. Narozdíl od iPhonů 6, které se ohýbaly samovolně, zde byl ohyb zamýšlen a měl být hybnout silou řady, která však ve výsledku sklízela smíšené reakce. Následník tohoto modelu by mohl vše změnit.

LG v Praze otevřela značkovou prodejnu

Společnost LG, která nabízí opravdu širokou škálu všemožné elektroniky v pražské Galerii Harfa otevřela svou značkovou prodejnu. V prodejně si budete moci vyzkoušet nabízené produkty a nebo si jen nechat poradit. K dostání budou i produkty, které nejsou běžně k dostání.

LG G3 Stylus představen

Společnost LG nedávno představila nový LG G3 s označením Stylus. Tento mobilní telefon vychází designově z vlajkového modelu LG G3. Parametry jsou ale o poznání horší. Hlavním lákadlem je však stylus, kterým půjde telefon ovládat. Pojďte se podívat, jak tento telefon bude vypadat a co vše umí.

Pořiďte si LG G5 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 9 990 Kč. Porovnat obchody >>

LG G3 se stal smartphonem roku

Asociace EISA volila mobilní telefony roku. Jasným vítězem v kategorii "pokročilý smartphone" se stal LG G3. Zaujal porotu hlavně svým revolučním displejem, fotoaparátem s laserovým ostřením a pěknou softwarovou výbavou. LG G3 je údajně nejpokrokovější mobilní telefon pro tento rok a my musíme samozřejmě souhlasit.

LG G3 podporuje 1440p videa na Youtube

Příjemnou novinkou pro majitele vlajkové lodi LG G3 je to, že si na Youtube můžete pouštět videa v rozlišení 1440p. Aktualizace se šíří postupně a tak je dosti možné, že si budete muset ještě pár dní počkat. Konečně reálné využití pro display, který má LG G3 k dispozici.

Nové LG G3 nechává konkurenci za sebou i ve výdrži baterie

Pokud něco nelze novému LG G3 vytknout, pak je to určitě displej s Quad HD rozlišením a čtyřjádrový procesor s frekvencí 2,5 GHz. I díky vysokým hardwarovým parametrům se všeobecně pochybovalo o výdrži telefonu s 3000 mAh baterií. Jak ale potvrdili poslední testy, tak LG G3 je na tom nejlépe ze všech vlajkových lodí od konkurenčních výrobců.

Zmenšená verze se jmenuje LG G3 Beat

Firma LG měla po svém vlakovém modelu G3 vydat zmenšenou verzi mini. Nakonec ale nese tato zmenšenina název LG G3 Beat. Důvodem je to, že telefon s pětipalcovým displejem prostě není tak malý, aby se dal označit jako mini. Máme pro vás fotografie i parametry tohoto telefonu, který jako by z oka vypadl plnohodnotnému LG G3. Pojďte se podívat.